radyonlink


radyo_link

İşyeri ve Eviniz Arası Lokal Sistem Kurulumu


Kablosuz olarak nanoteknoloji ürünlerimizle istemiş olduğunuz lokasyonlar arasında lokal sistem kurarak point to point bağlantı ile vpn bağlantısı oluşturabilmekte ve bu sistem üzerinden lokal olarak veri transferi gerçekleştirebilmekteyiz.


lokal sistemler

Farklı lokasyonlarda aynı sunucuyu kullanan fabrikalarda sistemi rahatlatabilmek adına sistemi internetten ayırıp ayrı lokal sistem kurulumu


Fabrikalarınız veya İş yerlerinizi nanoteknoloji ürünlerimizle kablosuz olarak lokalize edebilmekte ve bu şekilde internet hizmeti kullanmadan kendi lokalinizi oluşturmaktayız.


internet hizmetleri

Kablosuz Haberleşme


Gerek işyeriniz gerekse evinizde kısa veya uzun metrajlı sistemler oluşturabilmekteyiz.


kablosuz çözümler

Pop Noktası Kurulumları


İnternet Servis Sağlayıcı(ISS) firmaların olmazsa olmazlarından olan pop noktalarında ana omurgayı oluşturabilmekteyiz. Dilediğiniz şekilde GB(Gigabyte) boyutunda hizmet sunmanızı gerektirecek projelerinizde kurmuş olduğumuz sistemler ile sorunsuz hizmet sağlayabilmekteyiz.


network

internet hizmetleri


DT telekom kalitesi ile dilediğiniz kapasitede internet hizmeti sunabilmekteyiz. Bizden fiyat almadan internet hizmetlerine başvurmamanız yararınıza olacaktır. Download ve upload değerleri dilediğiniz boyuta göre uygun fiyata sunulmaktadır. Hizmetimiz kendi fiber alt yapımız ile ana omurgamızdan alınıp sizlere kablosuz sistemler üzerinden sunulmakta olup bakır sistemler kullanmadığımız için veri kaybı minimize edilmiştir.


pop noktası

Ürün Satışı


Firmamız ubnt nanostatin ve kablosuz cihazları- network ekipmanları, touch kablo,cat 6 kablo,korumalı rj45 ,mimosa kablosuz ürünleri ve ağ ürünlerini sizlere en uygun fiyattan temin etme garantisini sağlamakta olup çok düşük kar marjıyla ürün tedariğini gerçekleştirmektedir.


müşteri destek

Uzaktan Destek Hizmetleri


Kablosuz sistemleri dilerseniz yapılan ayarlamalarımız sonucunda sizler de kurabilir ve bizden destek alabilirsiniz.


bakım anlaşması

Aylık Bakım Anlaşmaları


Kurmuş olduğumuz sistemlere dilerseniz aylık bakım anlaşmaları ile destek sunmaktayız.