Referanslar


DT TELEKOM

DT TELEKOMBilişim ve iletişim sektörüne inovasyon katacak projeler üretmek,yeni ürünler dogrultusunda inovatif çözümler projelendirip mevcut sistemlere entegrasyon gerçekleştirmek üzere kurulmuş bir mühendislik şirketidir.


UNITAS

UNITASAdını aldığı Latince Unitas kelimesinin dilimizdeki karşılığı olan "Birlik" ilkesine bağlı kalarak, saha da oluşturduğu servis kanalı ile tüm Türkiye'ye yaygın bir şekilde DT Bilişim Grubu iş ortaklarına Network, Bilişim ve Elektronik ürünlerinde yerinde ve SLA odaklı hizmetler sunabilen bir saha firmasıdır.
UNISAT

UNISAT
Unisat, teknoloji ve telekomünikasyon ürünleri satışı, bayi ağı oluşturulması, bölgesel satış örgütlenmesi ve merchandising faaliyetleri yürütmektedir.

yeo

YILMAZ ELEKTRİK OTOMASYON AŞYEO, endüstriyel otomasyon sektöründe faaliyet göstermek üzere 2000’li yılların başında İstanbul’da kurulmuştur. Genç ve dinamik ekibinin bilgi birikim ve deneyimlerini her geçen gün arttırarak ülkemizin önemli Elektrik & Otomasyon şirketleri arasına girmiştir. Endüstriyel tesislerde verimlilik artışı ve sürdürülebilirliğin sağlanmasının iyi bir mühendislik altyapısı ve yüksek teknolojik donanımlarla gerçekleştirilebileceğini bilen YEO, bir ABB Value Provider olarak yurtiçinde ve yurtdışında çok sayıda projede görev almıştır. YEO; Enerji, Petrol & Gaz, Maden & Çimento, Su ve Ulaşım başta olmak üzere birçok sektörde Elektrik & Otomasyon & Enstrümantasyon konularında anahtar teslimi çözümler sunmaktadır.